תנועה  נשימה  נשמה

ממליצים עלי / יוגה
 

* היי יקירה, חשבתי עליך כמה פעמים במסעותיי...נדיר למצוא מדריכים שמצליחים להכניס בשיעורי יוגה יותר מאימון לגוף אז תודה שפתחת לי את העולם הזה.

מיכל לויזון

* רוני ליוותה אותי בהריון ברגישות ובהקשבה. גדלנו יחד, היא, אני והעוברצ׳יק משבוע לשבוע, מתוך התרגול. הכל היה בקצב שלי ושל ההריון. בשקט, באהבה וסבלנות. התרגול חידד לי את האינסטינקטים והכין אותי ללידה המופלאה של בני המתוק. רוני הביאה אליי את הגוף שלי ועזרה לי להרות וללדת. מומלץ בחום! 

סמדר

* היוגה פגשה אותי בנקודת מכשול בחיים שלי. במקום בו כלום לא הסתדר לי. הרגשתי שכבר אין בי מקום להכיל דבר והבנתי שאין יותר טעם להמשיך לבחוש בחצי הכוס הריקה. אז מה עושים? מחפשים משהו להרגיע את הכאוס. חיפשתי משהו שיגרום לי להרגיש שלווה . משהו שימלא אותי וישמח אותי. משהו שיגרום לי להקשיב לגוף שלי ולנפש כאחד. כאשר הגוף מאותת לי שהוא זקוק למנוחה ושהנפש כבר מותשת.

אז נרשמתי לשיעור אחד של ניסיון. בו הוקסמתי מהיחס האישי שרוני מעניקה לכל אחד מתלמידיה, מהעדינות שלה, הרוגע והאווירה הטובה שהיא משרה ומהמקצועיות שלה. ישנה הקשבה מלאה מצידה של רוני אלינו ולגוף שלנו ויחד עם זאת היא מוציאה מאיתנו את המיטב. צורת העברת השיעור נעשית באופן ברור, בעקביות, דברים המעידים על חריצותה של רוני ואישיותה. אם מישהו בקבוצה נתקל בקושי פיזי רוני ישר מרגיעה ומסבירה שזהו תהליך איטי שמשולב עם עבודה לטווח ארוך ומזכירה לו להקשיב ליכולות שלנו ולהתאמן בהתאם. מרגיעה את התחרותיות שבנו מול היכולת האישית ומלמדת אותנו להרפות.

תודה לך על היכולת להזכיר לי פעם בשבוע שלפעמים צריך רק לנשום. על שלוותך הפנימית ואישיותך הכובשת. ממליצה בחום על שעה וחצי נפלאות של איחוד עצמי והתבוננות פנימה. מבטיחה להמשיך את המסע הפנימי שלי יחד איתך.

 אלמוג רותם

ממליצים עלי / מופעים, סדנאות ושיעורי ריקוד

*(מופע מחול ״מתימן לרג׳סטאן״) חוויה מלאת אנרגיה ועוצמה נשית... הצלחת לקחת למסע שלך דרך המופע והסדנא כשאת משדרת ומשלבת הרבה חום ואהבה וחיבור של כולם ביחד... כל אחת ואחת נשארה עם ציפיה לפעם הבאה עם טעם של עוד... ישר כוח 

עופרה פרקש, מנהלת תרבות פסטיבל כרמיאל

*שמי מיכל שחף, רכזת תרבות במרחבים. הגעתי לרוני דרך המלצה מבלי שהכרתי אותה. הזמנתי ממנה שתי סדנאות של ריקוד לילדים בפסטיבל איזורי שעשינו במועצה: ריקוד רג'סטאני וריקוד פלמנקו.

נ-ד-ה-מ-ת-י כשראיתי אותה - סוחפת, מלאת חן ויופי, מקצועית, צבעונית ומדהימה - הרבה מעבר לציפיות שלי! כל סדנא היתה עולם ומלואו.

מכל הלב אני אומרת - לכל מי שמעוניין באירוע מוצלח, ססגוני, וסוחף - שאחר כך ידברו עליו - שלא יחשוב פעמיים ויפנה לרוני!


* הי רוני, תודה ענקית על רוח ההתנדבות שלך. כולנו נפעמנו והתמוגגנו מהיופי והכישרון שייפו לאין ערוך את המסלול של הליכות ג׳יין בגנים. הטיול כולו היה מוצלח מאוד ותרומתך לא תסולא בפז. להתראות בשנה הבאה…

בתיה, בשם קבוצת הקשת בערד

* הי רוני! ריקוד הפלמנקו נכנס לי לנשמה וללב לתמיד גם בגלל השיעורים וגם בגלל הריקוד שלך. תודה לך. חיבוק גדול. תמשיכי ככה. את נהדרת!!!
אנה

* היי רוני. רציתי שתדעי שחזרתי הביתה ברוממות רוח ואנרגיות. זה בדיוק מה שאני צריכה לנשמה בנוסף לפילאטיס.
טובה מרק בן צבי

 

* פלמנקו הוא ריקוד עם המון עוצמה, אך בו זמנית דיוק. יש לו כל כך הרבה מסורת והיסטוריה סביבו. כאשר אני רואה ריקוד פלמנקו זה מחזיר אותי לברצלונה, ליופי שלה, להיסטוריה ולאווירה הקסומה! בעיני רוני היא רקדנית מאוד מוכשרת, אשר מצליחה להעביר את כל הדברים הללו בריקוד שלה. הסדנא נתנה לי את התחושה כי אף אני יכולה לרקוד את הריקוד העוצמתי הזה, גם אם לא באופן מקצועי כמו רוני. בעיניי זו חוויה נדירה וחד פעמית שיש לנו רקדנית כה מוכשרת בעיר שיכולה ללמד פלמנקו
אילנה קישקו​​​